امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

طراحی سایت ارزان

اگر نیاز به طراحی سایت ارزان دارید توصیه میکنیم حتما این مقاله را مطالعه کنید تا در آینده دچار هزینه های کمرشکن پشتیبانی و نگهداری سایت نشوید. مطالبی برای شما آماده کردیم که هیچ طراح سایتی به شما نخواهد گفت.

نحوه ارزیابی کیفیت طراحی سایت

قبل از هر سخنی، از نحوه ارزیابی طراحی سایت میگوییم زیرا معتقدیم مشتری حق دارد بتواند وب سایتش را ارزیابی کند. برای ارزیابی طراحی سایت یک شرکت، راه های ساده ای وجود دارد. ابزاری به شما معرفی میکنیم تا بتوانید شرکت طراحی سایت تان را محک بزنید. ما سایت شمارا با ارائه مستندات به شما تحویل میدهیم.

 1. استفاده از W3 Validator

اگر به سایت https://validator.w3.org/ سری بزنید، میتوانید لینک سایت تان را در این سایت قرار دهید و گزارش کاملی از خطاهای طراحی سایت تان دریافت کنید. اگر خطایی نبود پس کد نویسی سمت کاربر صحیح انجام شده است.

 1. بررسی page speed

اگر به سایت https://testmysite.withgoogle.com/ بروید و آدرس سایتتان را در آن قرار دهید میتوانید وضعیت سرعت سایت تان را در آن بررسی کنید

 1. بررسی کاربر پسند بودن سایت در حالت نمایش موبایل

اگر به سایت https://search.google.com/test/mobile-friendly مراجعه کنید با وارد کردن آدرس سایت تان میتوانید وضعیت طراحی UI/UX سایت تان را در آن مشاهده کنید.

 1. بررسی داده های ساختاریافته

اگر به سایت https://search.google.com/structured-data/testing-tool/ مراجعه کنید و آدرس سایتتان را در آن قرار دهید خواهید فهمید که آیا در طراحی سایت شما، داده های ساختاریافته وجود دارد یا خیر.

ویژگی های عمومی طراحی سایت

 • لندینگ پیج حرفه ای

لندینگ پیج ها مهمترین بخش از هر سایتی هستند. هرچه Landing Page های حرفه ای تری داشته باشید میتوانید به جذب مشتری بیشتری از سایت هایتان امیدوار باشید. از لندینگ پیج بیشتر بدانیم

 • ریسپانسیو

طراحی سایت باید به گونه ای باشد که وب سایت شما در موبایل نیز به همان زیبایی باشد که در کامپیوتر نمایش داده میشود. طراحی سایت ریسپانسیو برای سئو نیز مهم است. از طراحی سایت ریسپانسیو بیشتر بدانیم.

 • امنیت سایت

سایت شما، هویت شما است. تصور کنید سایت شما هک شود. تصور کنید چیزی روی سایت شما نمایش داده شود که شما نمیخواهید. قطعا امنیت یک سایت یکی از مهمترین فاکتورها در طراحی سایت است. از امنیت سایت بیشتر بدانیم.

 • بلاگ

بلاگ یک ویژگی انتخابی است. ممکن است شما بخواهید مقالاتی در زمینه فعالیتتان روی سایتتان قرار دهید. بلاگ در سئو سایت بسیار موثر است و باعث بیشتر دیده شدن شما خواهد شد. از بلاگ بیشتر بدانیم.

 • UI/UX مناسب

واژه UI/UX معادل طراحی پوسته سایت شما است. در طراحی پوسته سایت چهار فاکتور اصلی اهمیت پیدا میکند، زیبایی پوسته سایت، کاربرپسند بودن، ریسپانسیو بودن و بهینه بودن سایت. از UI/UX بیشتر بدانیم.

 • امکان چند زبانه شدن سایت

یک وب سایت اگر از پایه درست و مهندسی طراحی شود برای تغییر یا توسعه نیاز به طراحی مجدد نخواهد داشت. طراحی سایت توسط ایده برتر اینگونه است که هر زمان امکان اضافه کردن زبان جدید وجود دارد.

 • طراحی سایت بر منبای سئو

یکی ازاهداف اصلی طراحی سایت، دیده شدن در فضای مجازی است. موثرترین راه برای بیشتر دیده شدن در اینترنت، سئو سایت است. طراحی سایت توسط ایده برتر بر مبنای سئو است. از سئو بیشتر بدانیم.

 • فریم ورک سایت

فریم ورک یک سایت هسته آن سایت است. فریم ورک سایت های طراحی شده توسط شرکت ایده برتر کاملا اختصاصی است و به همین دلیل بالاترین امنیت و کمترین فشار روی سرور را دارد. از فریم ورک بیشتر بدانیم.

 • پشتیبانی سایت

پس از طراحی سایت، در ایده برتر پشتیبانی سایت رایگان دریافت خواهید کرد. تعهد uptime بالای 99% در قرارداد های طراحی سایت ما ذکر میشوند. پشتیبانی سایت به اندازه طراحی سایت اهمیت دارد.

 • کنترل پنل سایت

پنل مدیریت سایت یا کنترل پنل سایت بخشی از سایت است که کاربران عادی به آن دسترسی ندارند و صاحب سایت بسته به سطح دسترسی از آن استفاده میکند. ما به شما کنترل پنل اختصاصی میدهیم.

هزینه و قیمت طراحی سایت

هزینه و قیمت طراحی سایت را فاکتورهای بسیاری تعریف میکند. اما فارغ از بحث هزینه طراحی سایت مهم است که بدانیم هزینه نگهداری سایت و قیمت پشتیبانی سایت چقدر است. پشتیبانی رایگان روزی به پایان میرسد و بهتر است قبل از امضای قرارداد طراحی سایت آگاهی کافی نسبت به آینده داشته باشیم.

فاکتور های تعیین هزینه طراحی سایت

در طراحی سایت میتوان یک قرارداد دویست هزار تومانی داشت یا با همان ظاهر سایت یک قرارداد پنجاه میلیون تومانی. شما به عنوان مشتری یا کارفرما، ظاهر سایت را میبینید، در پشت این ظاهر بخش اصلی سایت شما قرار دارد. در واقع بخش کوچکی از هزینه طراحی سایت مربوط به ظاهر و بخش اعظم هزینه مربوط به back end یا برنامه نویسی هسته سایت است. در ادامه فاکتور های مهم در تعیین هزینه را شرح میدهیم.

 1. فریم ورک مورد استفاده در طراحی سایت در سمت کاربر

در طراحی سایت امکان استفاده از فریم ورک هایی مثل BOOTSTRAP وجود دارد. به کار سرعت میبخشد. امکان کد نویسی PURE نیز هست. کار کند میشود و پر هزینه تر. معمولا در پروژهای کوچک و متوسط و نسبتا بزرگ مانند یک فروشگاه اینترنتی یا طراحی سایت شرکتی منطقی است از فریم ورک ها استفاده شود تا هم سرعت انجام بالاتر رود و هم هزینه ها کاهش یابد.

 1. فریم ورک مورد استفاده در طراحی سایت در سمت سرور

استفاده از فریم ورک در کد نویسی سمت سرور نیز مرسوم است، در پروژه های کوچک تا بزرگ از فریم ورک هایی عمومی مانند ZEND یا Laravel استفاده میشود. تنها در جایی از فریم ورک استفاده نمیکنیم که امنیت وب سایت در بالاترین اولویت باشد. معمولا شرکت های طراحی سایت نیز فریم ورک اختصاصی خودشان را دارند.

 1. زبان برنامه نویسی سمت سرور در طراحی سایت

استفاده از زبان PHP یا ASP هردو یک خروجی خواهد داشت. هردو زبان های بسیار قدرتمندی برای طراحی سایت هستند با این تفاوت که PHP به دلیل متداول بودن و محبوبتر بودن منابع بیشتری دارد و عمده شرکت ها روی آن مسلط هستند به همین دلیل متعارف است که هزینه های طراحی سایت با PHP از هزینه های طراحی سایت با APS ارزانتر باشد.

 1. استفاده از قالب های از پیش ساخته شده یا طراحی قالب اختصاصی

یکی از مهمترین فاکتورهای تعریف قیمت طراحی سایت، قالب سایت است. قالب های پیش ساخته بدون نقص هستند و از قبل آماده شده اند و به صدها نفر در دنیا فروخته شده اند. شما میتوانید با انتخاب یکی از آنها به سرعت و با هزینه بسیار ارزان به سایت مطلوبتان برسید. معمولا طراحی یک قالب اختصاصی یک ماه زمان و حدود یک تا چند میلیون تومان هزینه میبرد. در مجموع تفاوتی در کیفیت یک قالب آماده و یک قالب اختصاصی نیست.

 1. نقش نوع CMS در هزینه طراحی سایت

اینکه از CMS های متداول و متن باز مثل جوملا یا وردپرس و دروپال استفاده کنیم یا از CMS اختصاصی شرکت های طراحی سایت، بحثی است طولانی. در مجموع CMS های متن باز مزایایی دارند و معایبی. مزایای آنها این است که رایگان هستند، دائما به روزرسانی میشوند، قالب های فراوانی برای آنها هست و نهایت قیمت یک قالب حرفه ای 200 هزار تومان است که در ایران به 20 هزار تومان هم میتوان خرید. بسیار ارزان تمام میشوند اما در نگهداری و پشتیبانی آنقدر پرهزینه خواهند بود که تلافی CMS اختصاصی را در می آورند. در هر سال با هر آپدیت هسته نرم افزاری، مجبور به طراحی مجدد سایت خواهید بود و به طور کلی توصیه نمیکنیم سمت CMS های جوملا یا وردپرس بروید. اما CMS های اختصاصی گرانتر هستند با پنل کاربری اختصاصی و ساده تر بدون نیاز به آموزش و به دلیل اختصاصی بودن معمولا هزینه های نگهداری بسیار پایین دارند و البته از نظر امنیت نیز در سطح بسیار بالاتری قرار دارند.

 1. سناریو وب سایت

مهمترین فاکتور تعیین هزینه طراحی سایت، سناریو وبسایت است. اینکه وب سایت فروشگاهی است یا شرکتی، شخصی است یا وب سایت آتلیه، وب سایت آموزشگاهی است یا پورتال، اینها همه تعیین کننده زمان و میزان هزینه طراحی سایت هستند.

رابطه هزینه طراحی سایت و هزینه نگهداری سایت

به خاطر داشته باشید اگر برای کاهش هزینه های طراحی سایت به سمت CMS های جوملا و وردپرس رفتید، هزینه نگهداری بالایی را به خودتان تحمیل خواهید کرد. حتی اگر شرکت طراحی سایت به شما غیر از این بگوید هزینه های شما معمولا بعد از یک تا دو سال آغاز میشوند و اولین هزینه برای آپدیت هسته نرم افزاری خواهد بود. این CMS ها به دلیل ماژولار بودن از کامپاننت های جداگانه ساخته شده اند، هر کامپاننت را شرکتی جداگانه میسازد و زمانی که هسته اصلی را آپدیت میکنید ممکن است کامپاننت هایی با نسخه جدید هسته سایت سازگاری نداشته باشند و تا مدت ها شرکت های تولید کننده آن کامپاننت نسخه جدید را ارائه نکنند و اگر هم ارائه کنند بعد از یک سال باید دوباره هزینه کامپاننت را بدهید. اگر هم هسته اصلی سایت را به روز رسانی نکنید سایت شما با خطر امنیتی و هک مواجه خواهد بود.

ما به شما CMS اختصاصی شرکت ایده برتر را ارائه میکنیم با همان هزینه های پایین CMS های جوملایی و وردپرسی. در حال حاضر شرکت های طراحی سایت، سایت هایی با هسته جوملا اما با تغییرات ظاهری آن به شما ارائه میکنند و هزینه هایی بالغ بر چهار میلیون تومان برای یک سایت جوملایی از مشتری دریافت میکنند. توصیه میکنیم برای کاهش قیمت طراحی سایت تان با ما تماس بگیرید.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

طراحی سایت انتشارات

با گسترده شدن استفاده از اینترنت و فرهنگ خریدهای اینترنتی در بین افراد جامعه حضور ناشران نیز در این میانه لازم و ضروری میباشد چرا که  کاربران زیادی جهت مطالعه کتاب و مقالات مورد نیاز خود به سمت کتاب های الکترونیک یا پی دی اف جذب شده اند تا بتوانند سریعتر و راحت تر با جستجو در اینترنت به مطالب مورد نظرشان دسترسی داشته باشند، در این بین مراکز انتشاراتی نیز برای اینکه ضرری را متحمل نشوند با طراحی سایت انتشارات پا در این عرصه گذاشته اند.امکاناتی که در طراحی سایت انتشارت می توان لحاظ کرد :  فروش اینترنتی کتاب و کتاب الکترونیک PDF ، اخبار در مورد کتاب ها و نشر آنها و نویسنده گان و بیوگرافی آنها ، انتشار خلاصه ایی از کتاب ها در جهت جذب مخاطبان ، انتشار مقالات لاتین و درخواست همکاری از مترجمین جهت انتشار نسخه ی فارسی کتاب ها ، برقراری ارتباط موثر با خوانندگان کتب مختلف ، ليست كتاب هاي پر فروش ، معرفي مراکز پخش و فروش و فروش آنلاين كتاب . در صورتیکه وب سایت انتشارات کل شرایط و ضوابط مربوط به فروش نشریات خود را در اختیار کاربران سایت قرار دهد میتواند در این زمینه کسب و کار موفقی را داشته باشد و این خود نیز مستلزم رعایت موارد مربوط به بهینه سازی سایت و سئو برای موتور های جستجو و خصوصا گوگل میباشد تا بتوان بازاریابی اینترنتی موفقی را بوجود آورد. در صورتی که طراحی وب سایت انتشارات به درستی انجام پذیرد مطئمنا گام موثری در فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه برداشته خواهد شد و میتوان اطلاعات مهم و مفیدی را به کاربران انتقال داد. با پیشرفت های انجام شده در سیستم های تلفن همراه هوشمند، سایت انتشارات با عرضه نسخه های PDF زمینه را برای آن دسته از کاربران که علاقه دارند کتاب های خود را در گوشی های تلفن هوشمند همراه داشته باشند و بدون محدودیت زمان و مکان از آن بهره ببرند.

 

ویژگی های سایت انتشارات

از ویژگی های مهم و بارز در طراحی سایت انتشارات ، معرفی دقیق انتشارات و محصولات آن می باشد. و این مسئله با در نظر گرفتن چیدمان محصولات و نحوه معرفی آنها و دسته بندی موضوعی محصولات و کتاب ها در وب سایت انتشارات امری ضروری است.با داشتن گرافیک حرفه یی و چشمگیر میتوان مخاطبان را ترغیب به بازدید از سایت انتشارات و خرید محصولات نمود.

 

هدف از داشتن سایت انتشارات چیست؟

 

با استفاده روز افزون از تکنولوژی روز دنیا و ابزار دیجیتال جهت مطالعه کتاب و روزنامه، نویسندگان و مراکز انتشارات با طراحی وب سایت انتشارات میتوانند به راحتی آثار خود را معرفی نموده و ارتباط  خوب و موثری را با مخاطبان خود در هر سلیقه یی برقرار نمایند.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

طراحی سایت مراکز تجاری

به دلیل گستردگی دنیای وب و فروشگاه های اینترنتی ، تعداد افرادی که به مراکز تجاری و پاساژها مراجعه می کنند کمتر میباشد. در این صورت لازم و ضروری است که چنین مراکزی نیز با طراحی سایت تجاری و ورود به دنیای اینترنت به معرفی خدمات و محصولات بپردازند و به گونه یی مستمر مخاطبان بیشتری را جذب کنند. از امکاناتی که در طراحی وب سایت مرکز تجاری باید به آن توجه شود، معرفی محصولات بر اساس دسته بندی و نوع آنها ، اخبار مربوط به کالاها و محصولاتی که به تازگی وارد بازار شده اند، اعلام زمان حراجی ها ،  تنوع محصولات و خدمات ، گرافیک بالا ، بهینه سازی سایت برای گوگل ، امنیت مناسب ، که مسلما در جذب و بالا بردن مشتریان و همچنین فروش موثر خواهد بود.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دلایل طراحی وب سایت رستوران

برای شناساندن هرچه بهتر خود به مخاطبان در هر زمینه ای که فعالیت داشته باشید نیازمند وب سایت هستید به دلیل اینکه راه اندازی و طراحی وب سایت های تخصصی دارای اهمیت زیادی میباشد. تصور کنید، فردی به دنبال رستورانی است تا همان روز به آن رستوران مراجعه نماید، مسلما اگر رستوران شما دارای وب سایت باشد فرد وب سایت شما را مشاهده خواهد کرد و این یکی از ویژگی های اصلی طراحی وب سایت رستوران میباشد.داشتن وب سایت رستوران به مخاطبان این امکان را میدهد تا بتوانند رستوران موردنظر در منطقه موردنظر خود را با توجه به سطح قیمت و سبک غذای قابل ارائه انتخاب نماید.در طراحی وب سایت رستوران اصل مهم و ضروری استفاده از امکاناتی چون تصاویر با کیفیت و اشتها برانگیز به همراه تصاویر چشم نوازی از رستوران ، رزرواسیون آنلاین ، بهینه بودن سایت رستوران و دیده شدن در موتورهای جستجوگر ، گرافیک بالا، قرار دادن فرم تماس ، آدرس کامل همراه با لینک نقشه گوگل ، پیشنهادات و انتقادات، بخش نظرات مشتریان، سرعت بارگزاری بالا، سازگاری با تمام مرورگرها، نمایش منو و قیمت غذاها و خدمات رستوران را قرار داد تا مخاطب را جذب نماید. طراحی وب سایت رستوران با استفاده از تکنیک های سئو و بهینه سازی به صورت استاندارد در نتایج بالای گوگل و بالا رفتن بازدید مشتریان را باعث می شود و کاربران به شکلی هدفمند با بالا بودن رتبه در گوگل، به سایت وارد میشوند.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

طراحی وب سایت آتلیه و عکاسی

طراحی وب سایت در هر کسب و کاری امری ضروری است ، برای عکاسان نیز داشتن یک سایت آتلیه و عکاسی جهت نمایش عکس ها و نمونه کارها، نمایش رزومه ،امکان پرداخت آنلاین حساب، جستجوی عکس، میتواند امکان بازاریابی اینترنتی را برای جذب مشتریان فراهم مینماید. مهمترین دلیل موفقیت وب سایت آتلیه و عکاسی، دیده شدن در موتور های جستجوگر است که بازدید کنندگان بیشتری را در پی دارد.

 هدف از طراحی وب سایت آتلیه


ایده برتر طراح و توسعه دهنده کسب و کار در دنیای مجازی

گروه ایده برتر متشکل از اعضای فوق حرفه ای در تکنولوژی نوین از جمله طراحی وب سایت ، بهینه سازی وب سایت ، طراحی اپلیکیشن برای تمامی دیوایس ها و انواع کارهای گرافیکی آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد . 

آرامش را با ایده برتر تجربه کنید

ایده برتر در شبکه های اجتماعی
ایده برتر کجاست ؟
ایده برتر در تهران فلکه صادقیه برج گلدیس پلاک 707 قرار دارد
همچنین می توانید با استفاده از شماره های زیر با ما در تماس باشید
02144284329          و              09122792029
و یا با استفاده از ایمیل با ما در ارتباط باشید
info@idebartar.com

سئو و بهینه سازی سایتبا توسط ایده برتر